tanjan
19 بهمن 1401 - 19:23

برقراری مجدد پرواز قشم- شیراز

به دنبال افزایش سفرها و درخواست هموطنان و گردشگران به منظور راه اندازی مسیر پروازی قشم- شیراز، مجدد پروازها در این مسیر برقرار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به دنبال افزایش سفرها و درخواست هموطنان و گردشگران به منظور راه اندازی مسیر پروازی قشم- شیراز، مجدد پروازها در این مسیر برقرار شد اظهار داشت: پروازهای مسیر قشم به شیراز و بالعکس یکشنبه و چهارشنبه هر هفته برقرار است.

ناصر رجبی تاریخ نخستین پرواز را یکشنبه 23 بهمن ماه اعلام کرد و افزود: این پرواز توسط شرکت هواپیمایی فلای پرشیا انجام خواهد شد و گردشگران و قشموندان می‌توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مسافرتی و سایت‌ها بلیط تهیه کنند.

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم با اشاره به پیگیری‌های در دست انجام به منظور افزایش مسیرهای پروازی از قشم، گفت: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و افزایش تردد گردشگران پروازها در مسیر تهران و اصفهان نیز افزایش پیدا می‌کند.

رجبی خاطرنشان کرد: همچنین پیگیری برقرار مسیر پروازی از سایر مراکز استان‌ها به جزیره زیبای قشم هستیم و نتایج آن به زودی اطلاع رسانی می‌شود.

انتهای پیام/7558/ن

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1028273