tanjan
19 بهمن 1401 - 14:23

۳۵۰ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل در کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای جبران خسارات سیل تابستان گذشته تخصیص یافت

 سید علی معتمدی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: 350 میلیارد تومان تسهیلات برای حمایت از واحدهای تولیدی آسیب‌دیده در بخش کشاورزی این استان در سیل تابستان سال گذشته اختصاص یافته است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد افزود: میزان 349 میلیارد و 400 میلیون تومان تسهیلات برای جبران بخشی از خسارات هنگفت وارد شده در سیل مانسون به بخش کشاورزی این استان تخصیص داده شد.

معتمدی‌پور این حجم از تسهیلات را به نسبت گذشته بی‌سابقه توصیف کرد و گفت: بخش کشاورزی این استان در سیل تابستان گذشته، متحمل آسیب‌های زیادی شد و این تسهیلات به منظور حمایت از واحدهای تولیدی پرداخت خواهد شد.

وی تصریح کرد: جهاد کشاورزی از روزها قبل از ورود سامانه بارشی مونسونی و همچنین در حین وقوع سیل و حوادث و بعد از آن اقدامات لازم و مناسب را انجام داده است و برآورد خسارات انجام شد.

گفتنی است که در جریان سیل تابستان گذشته، از سوی استاندار و رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد تلاش‌های زیادی برای نشان دادن عمق خسارات به مسئولین کشوری و جبران خسارات وارد شده به بخش کشاورزی انجام شد.

در همین زمینه بازدید هوایی وزیر کشور از واحدهای تولیدی آسیب‌دیده انجام شد و سید علی معتمدی‌پور تنها مدیر اجرایی در بین همه دستگاه‌ها بود که در این بازدید سردار وحیدی را همراهی کرد تا بتواند او را متقاعد به حمایت ویژه از بخش کشاورزی کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1027733